20/10/2016 - למאמנים - קורס הכשרה למאמני פרישה יתחיל ב- 17.1.17 למעוניינים - צרו קשר. לפרטים היכנסו כאן
04/07/2016 - בהרצליה מתארגנת קבוצה קטנה (עד 6 משתתפים) ל 6 מפגשים שנושאם: הכנה לפרישה (שעתיים וחצי בכל מפגש) .הפתיחה - דצמבר 2016. המפגשים מיועדים למי שעומד לפרוש במהלך השנה הקרובה וגם למי שפרש במהלך השנה החולפת. לפרטים נא להתקשר לדליה 0522493073
08/06/2016 - מנהלים ומשאבי אנוש בקיבוצים - סדנאות הכנה לקראת פרישה - בכל הארץ
06/06/2016 - מרכז גילמהות מברך את הפורשים מעבודה והגמלאים הנכנסים אל עולם הגמלאות . מוזמנים ליצור קשר על מנת לעצב את חיי הגמלאות שלכם
אודות
החזון שלנו
למי מיועד השרות


ראיון בתכנית "למבוגרים בלבד"- לחצו לצפייה

מועדון
חדש! ראיון בתכנית "המועדון"-  לחצו לצפייה

 

הרשמה לניוזלטר
שם:
כתובת דוא''ל:

מי אנחנו > למי מיועד השרות

מוזמנים להנות מהשירות שלנו :

הפורשים ממעגל העבודה, או המתלבטים לפרוש ועומדים בפני צומת דרכים ומהססים בבחירת הכיוון אותו ייקחו.
אלו המאמינים כי יש עתיד בגיל הזה וחיים בתחושה שניתן לשפר מערכות יחסים, לצמוח, להתפתח ולמצות את החיים, מוזמנים ללמוד ולקבל כלים כיצד לעשות זאת.

 

גם מנהלי משאבי אנוש בארגונים הפרטיים והציבוריים המתלבטים באשר לדרך להתמודד עם נושא הפרישה מעבודה וההודעה לפורש ומבקשים להעניק לפורשיהם שירות מקצועי, מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ והדרכה בנושא.

בני ה-60 ומעלה המתגוררים בקהילה או בדיור מוגן המחפשים מענה וכלים ליצירת חיים מאתגרים ומהנים או , המצויים בתוך משבר או קושי שהחיים מציבים אותו (מחלה, אובדן בן משפחה, משבר ביחסים וכו') המבקשים לקבל כלים חדשים להתמודד עם המצב ולשפר את חייהם.

בני 40-55 דור הביניים- הנמצאים בשיא הקריירה המקצועית שלהם, בעיצומה של ההתפתחות המשפחתית ובמרכז דילמה מכבידה – הטיפול בהורים המבוגרים – מוצעים שירותים ייחודיים כמו קבוצות תמיכה , פגישות ייעוץ פרטניות או אימון.

 

מנהלי הדרכה/משאבי אנוש - בארגונים המעוניינים בקורס הכנה לקראת פרישה לעובדים או בתהליך פרטני של אימון לקראת פרישה מעבודה - לבכירים.

 

מנהלי משאבי אנוש - בקיבוצים המתמודדים עם הפרישה מעבודה כארוע חדש בקיבוץ או שהתהליך מתקיים ומעוניינים בקורס הכנה לקראת פרישה מעבודה , ייחודי לחיי הקיבוץ.

לרשותכם, עומד צוות מיומן, מקצועי, בעל נסיון רב בתחום, רגיש וקשוב המוכן ומזומן להיפגש עם כל אחד מכם, לאבחן ולבנות תכנית טיפול, אימון או ייעוץ, התואמת את ציפיותיכם ומקדמת אתכם לקראת מטרתכם. 

 

 

 

                                                  052-2493073  דליה

                                                      

                                                             - - צרו קשר - -

 

 


 


 

© כל הזכויות שמורות